Home
Pozor změna provozní doby kanceláře Minská 147/37, Brno.
Z organizačních důvodů bude kancelář 15.8.2019 a 20.8.2019 UZAVŘENA
Do odvolání je plánování jízd přes internet zablokováno. Plánování jízd bude probíhat telefonicky nebo osobně v kanceláři autoškoly. Děkujeme za pochopení

Hledáme schopného a zodpovědného člověka do našeho týmu na pozici - učitel autoškoly HPP.

Pokud Vás nabídka zaujala, pak prosíme, zašlete Váš profesní životopis na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


Kurzy na motocykl - AM, A1, A2, A

ZAHÁJENÍ KURZŮ na motocykl je každé PONDĚLÍ od 16:00 v provozovně Minská 147/37, Brno Žabovřesky

Skupina B - 9.800,- Kč student*

V ceně kurzu je zahrnuta první závěrečná zkouška (netýká se poplatku Městskému úřadu) a výukové CD - AUTOŠKOLA POHODLNĚ. Darujte kurz autoškoly vašim kamarádům nebo blízkým, na požádání Vám vystavíme DÁRKOVÝ POUKAZ.

ZAHÁJENÍ KURZU je každé PONDĚLÍ v 16:30 hod v provozovně Minská 147/37, Brno Žabovřesky.

* akční cena na sk.B jen pro žáky přihlášení na provozovně Brno, Minská 147/37


Chcete být profesionálním řidičem?


Nabízíme získání řidičského oprávnění sk. C, následné rozšíření o sk. C+E a Profesní průkaz řidiče“ za akční cenu. Bližší informace poskytneme v kanceláři autoškoly a akreditovaného školící střediska.

Pravidelné školení v rozsahu 7 hod pořádáme v sobotu 31.8.2019

Pravidelné školení v rozsahu 35 hod zahajujeme od 14.8.2019 do kurzu je možné se přihlásit nejpozději do 13.8.2019

Ostatní kurzy školení otevíráme průběžně podle přihlášených žadatelů.

Více informací v kanceláři autoškoly

 

Dárkový poukaz

Jako praktický dárek darujte svým blízkým dárkový poukaz na jakoukoliv skupinu řidičského oprávnění nebo na kondiční jízdy. Dárkový poukaz lze objednat elektronicky z pohodlí vašeho domova. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky nebo osobně v kanceláři autoškoly.


Vrácení řidičského oprávnění

Pozbyli jste řidičské oprávnění dosažením 12 bodů? Byl vám soudem nebo správním orgánem uložen trest zákazu řízení motorových vozidel? Pokud ano, neváhejte kontaktovat naši autoškolu. Přezkoušení z odborné způsobilosti řidičů k řízení motorových vozidel provádíme v rozsahu AM,A1,A2,A,B,B+E,C,C+E,D,D+E,T.

 

Kondiční jízdy

Máte řidičský průkaz a nejezdíte nebo se bojíte řídit?

Nabízíme možnost zdokonalení řidičských dovedností všech skupin vozidel. Kondiční jízdy jsou určeny pro držitele řidičského oprávnění, kteří po absolvování autoškoly nejezdili, kteří měli dlouhou přetržku v řízení vozidla, kteří si potřebují zlepšit či prohloubit praktické dovednosti v řízení vozidla.

 

 


Plánování jízd

Plánování jízd

Facebook Autoškola

Doporučené odkazy

ONLINE TESTY - http://etesty2.mdcr.cz/

Dopravní psycholog - www.psychologickapraxe.net